Start

Czy wiesz, że ...

Czekolada markowych, swiatowych producentow zawiera w swoim skladzie conajmniej 10 procent masy kakaowej z Wenezueli. To tutaj rosna najlepsze gatunki kakaowca uprawianego od czasow kolonialnych.
 
Wycieczka: Gran Sabana i Margarita 15 dni
Image
Zapraszamy na niezwykłą wyprawę do Gran Sabana i na rajską wyspę Margaritę.
Super cena, bardzo bogaty program tylko u nas.

Dzień 1 - Caracas / Puerto Ordaz
Przedstawiciel biura wita gości na lotnisku międzynarodowym w Caracas. Przejście na lotnisko krajowe położone obok, przelot do Puerto Ordaz, transfer do rodzinnej posady/hotelu 3* wenezuelskie położonej w centrum Puerto Ordaz w dzielnicy willowej.

Dzień 2 - Puerto Ordaz / Gran Sabana
Rankiem transfer na stacje autobusowa, całodzienny przejazd z przystankami klimatyzowanym autobusem z WC. Podroż odbywa sie przez miasteczka poszukiwaczy złota i diamentów, które wyglądają jak z filmów o dzikim zachodzie, gdzie czas stanął w miejscu. Następnie teren pnie sie w gore, trasa prowadzi przez dżunglę w parku narodowym Canaima, przed nami wyłania sie bezkresna przestrzeń regionu Gran Sabany, jesteśmy na wysokości 800-1000m. Wieczorem docieramy do przygranicznego miasteczka Santa Elena de Uairen. Transfer 15 minut do tropikalnej haciendy oddzielonej od miasteczka lasem deszczowym i laguna wodna. Teren składa sie z 25 ha dżungli, plantacji owoców tropikalnych i kakao. Zakwaterowanie w kwiecistym ogrodzie w sercu posiadłości. Dookoła nas odgłosy dzikiej przyrody: małp, papug, owadów. Do dyspozycji gości bungalowy w stylu rustykalnym i chatki kryte strzecha z palmy stylizowane na domostwo indiańskie. W środku pokój z toaletą i prysznicem z ciepłą wodą. Śniadanie w hacjendzie.
Czytaj
 
Wycieczka: Wyspa Margarita 15 dni
Perlowa wyspa Margarita na morzu karaibskim. Kolorowe, kolonialne domki wsrod gor, sklepy wolnoclowe i nocne zycie w rytmie salsy i marengue.

Dzień 1 - Caracas - Margarita
Przylot do Caracas w godzinach popoludniowych, przejscie na lotnisko krajowe polozone obok, przelot ok 18:30 - 190;30 do Porlamar na wyspie Margarita. Transfer do wybranego hotelu all inclusive o standardzie od 3 - 5 gwiazdek wenezuelskich przy plazy lub wynajem luksusowego town house dla 4-6 osob  lub apartamentu 2 osobowego w pelni wyposazone 300 m od plazy w Playa el Agua. Patrz zdjecia obiektow w menu hotele i przeloty

Dzień 2 - Margarita
Czas wolny wedlug uznania.
Czytaj
 
Wycieczka: Merida Los Llanos 17 dni
Andy i kraina anakondy. Indianie Warao i pelna eksploracja Canaima z Salto Angel. Intensywna trasa dla tych podroznikow, ktorzy chca dotknac wiekszosci klejnotow Wenezueli podczas jednej wyprawy.

Dzień 1 - Caracas
Transfer z lotniska 20 min do hotelu turystycznego w nadmorskiej dzielnicy Macuto. Czas wolny na odpoczynek po podrozy.

Dzień 2 - Merida
Rano transfer na lotnisko , wylot do La Vigia, transfer 1 godz do Meridy. Zakwaterowanie w posadzie turystycznej. Po poludniu wycieczka po miescie.
Czytaj
 
Wycieczka: Canaima 16 dni
Lot awionetka do dziewiczej laguny Canaimy zamieszkalej przez Indian Pemon i przeprawa lodzia do najwyzszego wodospadu swiata Salto Angel. Kapiel pod krystalicznie czystymi wodospadami Gran Sabany posrod najstarszych gor stolowych na ziemi tepuy Roraima i Kukenan. Odwiedziny u Indian Warao posrod zarosnietych kanalow rzecznych i lasow deszcowych Delty Orinoco, wypoczynek na perlowej wyspie Margarita.

Dzień 1 - Caracas stolica Wenezueli
Przelot z Warszawy lub Katowic przez Frankfurt lub Paryz do Caracas. Transfer 20 min. do hotelu turystycznego położonego przy morzu. Zakwaterowanie. Kolacja.
Czytaj
 
Zobacz też…

Sonda

Czy planujesz wyjazd do Wenezueli?
 

Dla Partnerów


Nie pamiętam hasła!